ПРЕМИУМ ПОДОВИ

СЕ ЗАПОЧНУВА ОД ПОДОТ

Инспирирајте се од нашите модели и остварете ја вашата визија за убав и среќен дом.

ЛАМИНАТНИ ПОДОВИ

Над 100 модели на еколошки, водоотпорни и реалистични подови

ТРОСЛОЈНИ ПАРКЕТИ

Три слоја на квалитетно дрво. Врв на убавина и автентичност

ВИНИЛНИ ПОДОВИ

Целосно водоотпорни и меки подови. За тивок и топол чекор.

Најпопуларни

-15%
IPA4161 Chevron oak natural 3
Додај во кошница
Затвори

IMPRESSIVE PATTERNS / Шеврон природен даб / IPA4161

Оценето 0 од 5
Original price was: 2.250 ден.Current price is: 1.910 ден./m2
-15%
IMU1848-Classic-oak-natural-1.jpeg
Додај во кошница
Затвори

Класик природен даб / IM1848

Оценето 0 од 5
Original price was: 1.810 ден.Current price is: 1.539 ден./m2
-15%
SIG4748 Soft patina oak
Додај во кошница
Затвори

Мек даб со патина / SIG4748

Оценето 0 од 5
Original price was: 2.250 ден.Current price is: 1.910 ден./m2
-15%
CR3181-Tennessee-oak-grey.jpeg
Додај во кошница
Затвори

Тенеси сив даб / CR3181

Оценето 0 од 5
Original price was: 1.310 ден.Current price is: 1.110 ден.
Со помош на Room Viewer

ВИДЕТЕ ГО ОДБРАНИОТ ПОД ВО ВАШАТА ПРОСТОРИЈА

Сакате да видите како изгледаат различни модели на подови во вашата просторија пред да се одлучите за вистинскиот модел? Со помош на Quick-Step Room Viewer тоа е можно.
Водич за подови

Blog

Информации и совети за избор на вистински под

Претплатете се на нашиот newsletter

Дознајте први за сите новости и промоции