fbpx
+389 (0)71212673 info@quick-step.mk

Интензивен маслен даб/ INT3901

INT3901

 

5253 мкд / m²

 

SKU: INT3901 Categories: ,

Description

Димензии

Должина 1050 mm
Ширина 310 mm
Дебелина 14 mm
Број на жлебови 0 жлебови
m² во пакет 1.302
Парчиња во пакет 4

Технички информации

Метод на инсталација Click или лепак
Click систем Uniclick
Број на жлебови 0 жлебови
Тип на жлеб Без жлеб
Water resistant технологија Не е водоотпорно
Гаранција Доживотна
Боја Црна
Шема Повеќе ленти
Вид на дрво Даб
Градација Живописна
Ниво на сјајност Маслено
Финиш Маслен

Uniclic

Нашиот Uniclic Multifit клик систем е развиен специјално за Quick-Step подовите, овозможувајќи нивна брза и лесна инсталација.

matching accessories

Компатибилни додатоци

Quick-Step е многу повеќе од… подови. За секој наш под ќе најдете цела колекција на додатоци, вклучувајќи подлоги, завршни профили и лајсни кои совршено одговараат на бојата на вашиот под.

Additional information

Должина

1050 мм

Ширина

310 мм

Дебелина

14 мм