fbpx
+389 (0)71212673 info@quick-step.mk

BASIC PLUS QSUDLBP15/60

Решение за низок буџет

Description

Добра, економична подлога за места со помалку движење, како на пример спалната соба или поткровјето. Соодветна за подно греење.

Дебелина: 2 mm
Ролна: 15 m²/60 m²