ПРЕМИУМ ПОДОВИ

СЕ ЗАПОЧНУВА ОД ПОДОТ

Инспирирајте се од нашите модели и остварете ја вашата визија за убав и среќен дом.

Најпопуларни

-20%
EL3581-Dark-Newcastle-Oak-1.jpeg
Додај во кошница
Затвори

Newcastle темен даб / EL3581

Оценето 0 од 5
1.200 ден/m2
-20%
Signature laminat 9mm
Додај во кошница
Затвори

SIGNATURE / Бело обоен даб / SIG4753

Оценето 0 од 5
1.800 ден/m2
-20%
EL1300-Wenge-passionata.jpeg
Додај во кошница
Затвори

Wenge passionata / EL1300

Оценето 0 од 5
1.200 ден/m2
-20%
EL1491-White-oak-light.jpeg
Додај во кошница
Затвори

Светол даб / EL1491

Оценето 0 од 5
1.200 ден/m2
Со помош на Room Viewer

ВИДЕТЕ ГО ОДБРАНИОТ ПОД ВО ВАШАТА ПРОСТОРИЈА

Сакате да видите како изгледаат различни модели на подови во вашата просторија пред да се одлучите за вистинскиот модел? Со помош на Quick-Step Room Viewer тоа е можно.
Водич за подови

Blog

Информации и совети за избор на вистински под

Претплатете се на нашиот newsletter

Дознајте први за сите новости и промоции